Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when safe_mode is enabled or an open_basedir is set in /home/users/xiimj/public_html/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 947

cykl webinarów

Odważna Droga

W oparciu o pracę dr Brené Brown

Wstyd – Wrażliwość – Podnoszenie się po porażkach – Poczucie przynależności

____________________________________________________________________________________________

Wstyd. Jedna z najbardziej niedocenionych sił rządzących światem. Wszyscy go doświadczamy. Wszyscy boimy się o nim mówić.

A im mniej rozumiemy wstyd i sposób, w jaki wpływa na nasze emocje, myśli i zachowania, tym większą ma nad nami kontrolę. Jeśli znajdziemy w sobie odwagę, aby mówić o tym, co trudne i z życzliwością nauczymy się słuchać,  możemy zmienić sposób, w jaki żyjemy, kochamy, jakimi rodzicami jesteśmy i jak przewodzimy.

Bez względu na to, kim jesteśmy, czym się zajmujemy i jakie mamy doświadczenia, wszyscy toczymy nieustającą bitwę z poczuciem „nigdy dość”. Nigdy dość dobra, ładna, mądra, zdolna, kochana, doskonała, szczęśliwa, szczupła. Wkładamy bardzo dużo wysiłku i energii przejmując się tym, co pomyślą inni i spełniając cudze oczekiwania. Z niezwykłą ostrożnością prezentując światu okrojoną wersję nas samych.

Z każdej strony jesteśmy bombardowane przekazami mówiącymi, jakie powinnyśmy być, jak wyglądać, jak się zachowywać. Uwierzyłyśmy, że bycie niedoskonałą jest równoznaczne z byciem niewystarczającą. Nauczyłyśmy się milczeć i chronić siebie przed wstydem, krytyką, poczuciem winy. Udawanie i perfekcjonizm stały się bezpieczną opcją.

Dr Brené Brown zapoczątkowała globalną debatę na temat odwagi, wstydu, wrażliwości i poczucia własnej wartości.

Cykl webinarów „Odważna droga” jest kontynuacją tej debaty i jednym ze sposobów na czynienie tego świata odważniejszym miejscem.


Webinary są połączeniem wiedzy i praktyki, jaką zdobyłam u boku Brené Brown, przeplatane moimi prywatnymi historiami zmagań na drodze do życia całym sercem.
W szczególności zapraszam te osoby, które chcą praktykować odwagę w życiu, w relacjach, w pracy i zmęczeni siedzeniem z boku, ciągłą krytyką i radami, które chcą odważyć się wyjść do ludzi i pozwolić się zobaczyć takimi, jacy są naprawdę. Webinary mają formę wykładu, który będzie przeplatanym historiami i ćwiczeniami.

 UWAGA!!!!

Webinary odbywają się na żywo! Ale, jeśli nie możesz być w danym terminie to nic nie szkodzi. Wraz z zakupem uzyskujesz dostęp do nagrania przez 30 dni. Każdy webinar trwa 2 h + czas na pytania i odpowiedzi/

Tematyka poszczególnych webinarów.  Kliknij, aby rozwinąć. 
Kobiety, mężczyźni i wstyd

Odpowiemy sobie na następujące pytania: Czym jest wstyd? Co go wyzwala? Jak wstyd doświadczają kobiety, a jak mężczyźni? Jak możesz uodpornić się na wstyd?

Potęga wrażliwości
O wrażliwości  jako gotowości do odsłaniania siebie i pokazywania siebie takimi, jakimi jesteśmy naprawdę.

O wrażliwość jako sercu wszystkich najistotnieszych ludzkich doświadczeń.

Poczucie przynależności i odwaga bycia sobą
  • O poczuciu przynaleźności, sile więzi, samotności i dopasowywaniu się w imię bycia lubianym i akceptowanym.
  • O nienawiści, dehumanizacji i nieustającym poczuciu lęku
Odważni ze złamanym sercem, czyli o podnoszeniu się po porażkach
  • O procesie podnoszenie się z upadków, czyli co znaczy „rosnąć w siłę”.
  • jak pisać własne zakończenie, czyli o historiach którymi próbujemy zaprzeczać i braniu odpowiedzialności za siebie

Zarezerwuj sobie miejsce- ze względu na wielkość pokoju webinarowego ilość miejsce jest ograniczona!

Bilety na wszystkie webinary: 199 zł. (oszczędzasz: 37 zł.)

Bilety na webinar numer 1:

Potęga wrażliwości. Termin:

10.05. (czwartek) godz. 18.30.

59 zł.

Bilety na webinar numer 2:

Kobiety, mężczyźni i wstyd.

19.05. (sobota), godz. 10.00

59 zł.

Bilety na webinar numer 3: Odważni ze złamanym sercem.

29.05. (wtorek), godz. 18.30

59 zł.

Bilety na webinar numer 4: Przynależność.

02.06. (sobota), godz. 10.00

59 zł.

KIM JESTEM I DLACZEGO STWORZYŁAM TO WYDARZENIE?

Nazywam się Magdalena Kluszczyk i wspieram kobiety i mężczyzn w budowaniu odważnego życia i kariery, w której będą pokazywać siebie, dzielić się tym, co w nich najlepsze i zmieniać świat. W listopadzie 2015 roku wyjechałam do Londynu, aby uczyć się pod czujnym i wrażliwym okiem dr Brené Brown. Jestem facylitatorem The Daring Way TM (Z wielką odwagą) oraz Rising Stron TM (Rosnąc w siłę), psychologiem (Uniwersytet SWPS), coachem (The art and science of coaching), trenerką autentycznego przywództwa. Prowadzę rozwojowe wyprawy w asyście psów zaprzęgowych.

Stworzyłam to wydarzenie, bo wierzę, że szczere rozmowy na temat wstydu i wrażliwości mogą zmieniać świat. I wierzę, że tym, czego ten świat potrzebuje to kobiety i mężczyźni, które mają odwagę pokazać siebie w pełni.

 

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

W listopadzie 2015 roku pierwszy raz w życiu wsiadłam do samolotu i wyruszyłam w podróż, aby uczyć się pod czujnym i wrażliwym okiem Brené Brown. Intensywne i piękne dni, pełne wzruszeń, odkryć, głębokiej pracy i wyjątkowych znajomości. ODWAGA i WRAŻLIWOŚĆ- te słowa towarzyszyły mi w trakcie pobytu w Londynie i towarzyszą do dnia dzisiejszego. Wracając do domu czułam, że już nic nie będzie takie, jak dawniej, że ja nie jestem już taka, jak te kilka dni wcześniej. Zmiana ZAWSZE wytrąca nas z okowów bezpieczeństwa i jak pisze B. Brown, „wszystkie znaczące zmiany w życiu odbywają się powoli”, więc warto uzbroić się w cierpliwość, bo będziemy balansować pomiędzy tym, co dobrze nam znane, a tym, co nowe i ryzykowne.

Zarezerwuj sobie miejsce- ze względu na wielkość pokoju webinarowego ilość miejsce jest ograniczona!

Bilety na wszystkie webinary: 199 zł. (oszczędzasz: 37 zł.)

Bilety na webinar numer 1:

Potęga wrażliwości. Termin:

10.05. (czwartek) godz. 18.30.

59 zł.

Bilety na webinar numer 2:

Kobiety, mężczyźni i wstyd.

19.05. (sobota), godz. 10.00

59 zł.

Bilety na webinar numer 3: Odważni ze złamanym sercem.

29.05. (wtorek), godz. 18.30

59 zł.

Bilety na webinar numer 4: Przynależność.

02.06. (sobota), godz. 10.00

59 zł.

Masz pytanie? Śmiało, pisz!

Pin It on Pinterest

Share This