woman-making-heart-shape-with-handsning2

Z odważnym, złamanym sercem

Każda z nam ma swoją historię. Historię złamanego serca, zranionej duszy, rozczarowań, niedotrzymanych obietnic, słów przeszywających jak noże. Historię, która czyni nas słabymi, by po pewnym czasie dać nam siłę.

Twoja dotychczasowa historia  nie definiuje twojej wartości. Jesteś artystką, tworzysz ją i nadajesz jej znaczenie. Możesz iść przez życie ze złamanym sercem, ale niech będzie to serce, które kocha, które wspiera, które czuje w pełni.

Prawdziwa siła  rodzi się w chwilach, które czynią nas bezbronnymi. Kiedy na przekór wszystkim i wszystkiemu podnosimy się z ziemi. Nie ważne, jak wiele razy upadałaś, liczy się tylko to, by wciąż się podnosić.  Niech każde potknięcie czyni cię silniejszą.

Jeśli jest na bezdrożu, samotna i zagubiona, jeśli szukasz swojego miejsca i celu, chcesz czuć całą sobą….posłuchaj mnie teraz bardzo uważnie!

Już czas, by wstać i otrzepać z kurzu kolana. Nie zostałaś stworzona, by iść przez życie na klęczkach, lecz by wznosić się do lotu. Lekcja latania bywa trudna, nie raz obijesz się o ziemię. Posiniaczona, ze złamanym skrzydłem, z plastrem na sercu, wstań- DLA SIEBIE! Pomimo lęku, bo…

Jesteś wystarczająco silna, by pozwolić mu odejść.

Jesteś wystarczająco silna, by zaprosić do siebie wiarę i spokój.

Jesteś wystarczająco silna, by rozłożyć ręce i poczuć, jak wzbijasz się do lotu…

…niech budzi się wolność w twoim sercu!

Obudź w sobie dzikie serce i wyjdź mu na przeciw, ku sobie. Niech wiatr rozwiewa twoje łzy, twoje wrażliwe serce nie raz ugnie się przed cierpieniem. Może być złamane, lecz nigdy się nie rozpadnie. Tyle zła otacza nas z każdej strony. Tyle wyciągniętych dłoni proszących o pomoc, tyle przerażonych oczu. Zostałaś stworzona, by czynić ten świat lepszym miejscem. Odwagi, dzikie serce.

Spójrz sobie w oczy. I zamiast wytykać niedoskonałości palcami-ZOBACZ SIEBIE. Taką, jaką jesteś naprawdę. Odważną i wrażliwą. Niech Twoje dzikie serce będzie Twoją MOCĄ.

Wybierz wolność, zamiast zniewolenia.

Wybierz miłość, zamiast lęku.

Wybierz prawdę, zamiast fałszu.

Wybierz szybowanie w przestworzach, zamiast pełzanie po ziemi.

Wybierz SIEBIE.

Może i jesteśmy łatwopalne, ale odradzamy się na nowo.

SILNIEJSZE. PIĘKNIEJSZE. WYSTARCZAJĄCE.

krąg. str

DOŁĄCZ DO WĘDRUJĄCEGO KRĘGU

Na cotygodniową dawkę mocy wraz z prywatnymi listami, rozwojowymi wyzwaniami i leśnymi planerami.

Co najważniejsze, dołączysz do kobiet, które mówią dość pustce i głośne TAK życiu całym sercem, w zgodzie ze sobą.

Uuuu! Witaj w KRĘGU! Sprawdź skrzynkę, czekam tam na Ciebie!