mood-girl-dandelion-seeds-flower-sun-hd-wallpaper

Możemy wędrować na kilka sposobów. Skupiając się na drodze, którą kroczymy. Możemy iść przed siebie delektując się widokiem i czystym umysłem. Możemy również uczynić z wędrówki sposób na poznanie siebie, na przyjrzenie się sobie z każdej strony. Aby odpowiedzieć sobie na pytanie: skąd pochodzę i dokąd zmierzam?

Wędrując zmierzamy do jakiegoś celu, ale zawsze wracamy do miejsca, z którego wyruszyliśmy. Miejsce pozostaje niezmienione, ale my tak. Wracamy z bagażem nowych doświadczeń, nowych emocji i odkryć. I to najcudowniejsze jest w wędrówce- wzbogacenie siebie.

W trakcie moich pierwszych wypraw myślałam o tym, dokąd zmierzam. Na niektóre pytania znalazłam odpowiedzi, części jeszcze poszukuje i dobrze mi z tym. Jednak czegoś tu brakowało. Dopiero w momencie zmierzenia się z przeszłością, mogłam tam naprawdę zrobić krok do przodu.

Nie uciekaj na siłę od tego, co było. Nie duś w sobie pretensji i żalu. Krzywdy powinny być wybaczone. Nie dlatego, że ktoś na przebaczenie zasłużył, ale dlatego, że to Ty tego potrzebujesz. Aby oczyścić serce, aby oczyścić duszę. Nie uciekaj od przeszłości. Przyjrzyj się jej. Przebacz i idź dalej.

Żyj na przekór wszystkim i wszystkiemu- najpiękniej jak potrafisz.

DOŁĄCZ DO WĘDRUJĄCEGO KRĘGU

Na cotygodniową dawkę mocy wraz z prywatnymi listami, rozwojowymi wyzwaniami i leśnymi planerami.

Co najważniejsze, dołączysz do kobiet, które mówią dość pustce i głośne TAK życiu całym sercem, w zgodzie ze sobą.

Uuuu! Witaj w KRĘGU! Sprawdź skrzynkę, czekam tam na Ciebie!