Bądź Dla Siebie Dobra

Dołącz do grona kobiet, które chcą w końcu nauczyć się kochać

samą siebie i przestać się niszczyć

Nie wiem jak to się dzieje, ale to, co proponuje Magda otwiera serce i pozwala dotrzeć do własnego wnętrza, znaleźć przestrzeń na miłość do siebie, nawet, jeśli wcześniej próbowało się innych sposobów. Magda daje wsparcie, ścieżkę i narzędzia, jeśli dodamy nasze zaangażowanie możemy spodziewać się pięknych rezultatów.

Weronika

Bądź Dla Siebie Dobra

—  kurs online stworzony dla kobiet, które chcą w końcu pokochać siebie i wieść życie, o jakim marzą.

Ten program został stworzony dla Ciebie, zwłaszcza jeśli samokrytyka i lęk powstrzymują Cię przed realizacją tego, co dla Ciebie ważne- zarówno w obszarze zawodowym, jak i osobistym.

Nic tak nie podcina nam skrzydeł, jak świadomość, że mogłybyśmy sięgać gwiazd, gdybyśmy tylko były… inne. Bardziej odważne, bardziej pewne siebie, bardziej doświadczone, bardziej zadbane. Z jednej strony nieustający głos w naszych głowach, który podpowiada nam, że jesteśmy do niczego, że nikt nas nie pokocha, że to na pewno się nie uda, że nie jesteśmy zbyt mądre. A z drugiej lęk, przed oceną, przed porażką, przed sukcesem, ciągłe porównywania się z innymi i mamy gotowy przepis na nieszczęście.

Witaj, nazywam się Magdalena Kluszczyk. Moja historia jest tak naprawdę historią podróży od „co ludzie pomyślą” i jestem niewystarczająco ważna, mądra, ładna, szczupła, kochana (ta lista nie miałam końca), ku przekonaniu“jestem niedoskonała i jestem wystarczająca”,  więc te głosy i lęki są mi bardzo dobrze znane. Zmagałam się z nimi latami, teraz wspieram inne kobiety w budowaniu odważnego życia z poczuciem własnej wartości. W trakcie pracy z kobietami odkryłam 3 największe przeszkody na drodze do pokochania siebie:

1

Uzależniasz swoje poczucie własnej wartości od opinii innych ludzi

2

Nie znasz skutecznych strategii na radzenie sobie z lękiem i samokrytyką

3

Nie wiesz, co tak naprawdę się kryje za Twoimi zachowaniami

W trakcie trwania programu dowiesz się, jak nauczyć się kochać samą siebie, taką, jaką jesteś naprawdę, abyś w końcu przestała się biczować i mogła rozwinąć skrzydła — i dać sobie szansę na spełnianie nawet najśmielszych marzeń (nawet, jeśli w grę wchodzi miłość).

Co otrzymasz?

Bądź Dla Siebie Dobra to głęboka praca z samą sobą. W programie krok po kroku będziesz odkrywać siebie, mechanizmy kryjące się za swoimi zachowaniami, uczyć się okazywania sobie wsparcia w trudnych momentach, mierzyć się z tym, co trudne. Ten program został stworzony z myślą, aby:

 • wewnętrzny krytyk nie był już dla Ciebie przeszkodą
 • lęk i poczucie niedostatku nie powstrzymywały Cię przed sięganiem po to, czego pragniesz
 • krytyka innych ludzi nie decydowała o Twoim losie
 • miłość do siebie stała się Twoim priorytetem

Program wypełniony konkretnymi ćwiczeniami, strategiami i wyzwaniami — wszystko po to, abyś w końcu zrozumiała, że jesteś warta wszystkiego.

 

30 dni- każdego dnia nowa porcja materiałów

Na platformie czekają na Ciebie wizualizacje, audio, medytacje, planer, tapety na pulpit, zeszyt ćwiczeń do pobrania + BONUS

Przykładowe dni:

 • Archetypy zachowań (toksycznych działań)
 • Koło autosabotażujących nawyków
 • List pełen miłości
 • Lek na lęk
 • Prawdziwa ja
 • Bój się i rób
 • Prosta metoda na dostrzeganie piękna wokół

+ BONUS

FACEBOOK LIVE- Q&A (pytania i odpowiedzi)

na zakończenie programu

Program od środka

Ty decydujesz, ile czasu przeznaczasz na zadania. Masz zagwarantowany dostęp do grupy na facebooku 24 h na dobę (grupa jest dobrowolna). W dniu rozpoczęcia programu otrzymasz dostęp do platformy, wraz z loginem i hasłem, na której każdego przez 30 dni o godz. 8.00 będzie się pojawiać nowy materiał.

Wieczny dostęp do materiałów i wszystkich aktualizacji programu gwarantuje Ci prace w swoim tempie.

PROGRAM CEGIEŁKA NA RZECZ BUDOWY PRZYSTANI

Biorąc udział w programie wspierasz budowę Przystani Empatia

Co mówią moje klientki?

EWA

Podczas programu „Bądź dla siebie dobra” odkryłam swoją największą blokadę, która zapędzała mnie w aktywność nie dając mi chwili wytchnienia. Przepracowałam ją, i nauczyłam się czerpać radość z odpoczynku a potem stały się niesamowite rzeczy. Dotarłam do tego, że nie jestem robocikiem od wykonywania celów a bardzo wrażliwą, pełną serca, dobrą, i wartościową osobą. Tego ostatniego nie dopuszczałam do siebie, szczególnie jak czasem osoby z otoczenia tę wartość próbowały zaniżać. Odkryłam że jestem wartością już przez fakt, że jestem i moje życie zaczęło radykalnie się zmieniać, ponieważ zaczęłam cieszyć się samą sobą. Następne ćwiczenie pozwoliło mi odkryć przede mną aktywności, w których czuję się naturalnie, i które dają mi tzw. flow, czyli że wykonując je nie czuję upływającego czasu, tak jest mi z nimi wspaniale. Postanowiłam, że częściej będę znajdować czas na nie i w moim życiu na nowo pojawiła się ekscytacja i pasja. W trakcie trwania całego wyzwania, Magdalena Kluszczyk oprócz organizowania tych niesamowitych ćwiczeń i udostępniania ich nam, także opiekowała się nami poprzez grupę na fb, w której znalazłam naprawdę dużo wsparcia Magdy Kluszczyk i Dziewczyn, dużo bezinteresownego serca oraz mądrych wniosków, i dzielenia się tym co one przeżywały. Byłam świadkiem ich, niesamowitych przemian wewnętrznych i tego, jakie niesamowicie pozytywne pokłady z siebie wyzwoliły, poprzez uwolnienie się i zdemaskowanie blokad i rozpracowanie ich.
Uważam że to czas w moim życiu ten jeden z najcenniejszych i czuję że dzięki niemu i osobom w nim obecnym bardziej czerpię z życia to co najpiękniejsze 🙂

OLA

Dla mnie ten program to jedno z wielu wyzwań jakich podjęłam się w przeciągu ostatniego roku na drodze rozwoju osobistego, a przede wszystkim, żeby raz na zawsze rozprawić się z depresją. Zdeterminowana żeby zmienić swoje podejście do otaczającego mnie świata i do siebie samej, gdy tylko przeczytałam czego dotyczy wyzwanie, poczułam, że chcę spróbować je podjąć. Szczerze mówiąc spodziewałam się krótkiego pytania, czy niewymagającego zadania pojawiającego się każdego dnia na mojej skrzynce mailowej, a okazało się, że zaproponowane przez Madzię wyzwania wymagają ogromnego zaangażowania, pracy i nierzadko odwagi, żeby zmierzyć się z trudną prawdą na swój temat. Po wielu latach pielęgnowania negatywnych nawyków, nie jest łatwo podjąć próbę poznania siebie i zadbania o swoje potrzeby tak często spychane na drugi plan, ale nie mam żadnych wątpliwości, że warto. Podczas pracy w wyzwaniu mierzyłam się z całą gamą emocji. Pojawiało się wzruszenie, ciekawość, tęsknota, irytacja, smutek, gniew… Czasem lęk i blokada, zwątpienie. W takich momentach na pomoc przychodziła grupa dziewcząt zmagająca się z podobnymi trudnościami, dzieląca się swoimi przeżyciami i podnosząca na duchu. To niesamowite ciepło i wsparcie daje ogromną motywację żeby się nie podawać, a spojrzenie kogoś z zewnątrz pomaga dostrzec nasze mocne strony, osiągnięcia, zalety, których często same nie zauważamy. Z całego serca polecam ten program jako wskazówkę na drodze do siebie.

Niesamowite jest, jaką cudowną energię potrafimy razem wygenerować. Mimo, że nasze spotkania są wirtualne, tę energię czujemy wszystkie. Czuję, że mam o wiele lepszy kontakt ze sobą – dzięki samoakceptacji, która przyszła do mnie w zupełnie naturalny sposób po uczciwym wejrzeniu w głąb siebie. To było wyzwalające! Jakby zdjęto ze mnie ogromny ciężar, który nie dość, że mnie przytłaczał, to jeszcze zasłaniał.

Kasia

Ogród Żywych Serc

Praca jaką Magda włożyła jest nieoceniona. Moja osobista prac przy tych zadaniach jest pracą na wielu płaszczyznach, dogłębną, z uruchomieniem i otwieraniem wielu tematów odsuniętych, zagrzebanych. Czuję, że ta praca będzie owocować jeszcze przez długi czas. Czuję, ze to kolejny krok na drodze, na którą wkroczyłam jakiś czas temu, drodze do samej siebie.

Magda

Szepty Duszy

Magda ułatwiła mi i innym kobietom realizację bardzo potrzebnej w tych czasach potrzeby wspólnoty, wspierających się kręgów kobiet, które w efekcie wzbogacają świat poprzez realizację potencjału, szacunek do wrażliwości. To kolejne moje ważne spotkanie z Magdą. Zaglądnęłam w swoje wnętrze i po raz kolejny odnowiłam swoje siły za co. Dziękuję

Aneta

Z odwagą w sercu

DLACZEGO STWORZYŁAM TEN PROGRAM?

Marzę o świecie, w którym kobiety będę zdobywać się na odwagę, by wyjść z cienia i mówić głośno o tym, co dla nich ważne. Marzę o świecie, w którym kobiety będą czuć się na tyle silne, by z zaangażowaniem i pasją realizować pragnienia i cele. Z zaangażowaniem niepodszytym wątpliwościami w siebie i we własne umiejętności, czy próbą ochrony przed krytyką. Wierzę, że taki świat jest możliwy i możemy go wspólnie tworzyć. Wierzę, z bardzo prostego powodu, bo wiem, że każda z nas ma w sobie coś, czym warto się dzielić, unikalny dar dla świata. Aby to było możliwe musimy nauczyć się być swoimi własnymi SOJUSZNICZKAMI. Wspierać siebie w trudnych momentach. Ale również uczyć się otwierać i czerpać ogromną moc z relacji z innymi kobietami- zgodnie z maksymą, którą głoszę: #razemsilniejsze

Kim jestem?

Nazywam się Magdalena Kluszczyk. Jestem certyfikowanym facylitatorem The Daring Way TM oraz Rising Strong TM, psychologiem, coachem.  Prowadzę rozwojowe wyprawy dla kobiet w asyście psów zaprzęgowych- „Wędrującą z wilkami”. W listopadzie 2015 roku wyjechałam do Londynu, aby uczyć się modelu The Daring Way u boku niezwykłej Brené Brown. Wyjazd, który całkowicie odmienił moje życie. Swoją wiedzę zdobywałam m.in. u Tary Mohr, Kristen Neff, Brendona Burcharda, czy Simona Sineka. Co robię na co dzień? Wspieram kobiety w budowaniu odważnego i autentycznego życia.

Wyzwania są częścią mojego rozwoju. Przede mną chyba największe- zbudowanie wyjątkowego miejsca dla pokrzywdzonych zwierząt i ludzi- Przystań Empatię.

PROGRAM STARTUJE 15.10.  godz. 8.00.

 

Dołącz do grona kobiet, które chcą w końcu nauczyć się kochać

samą siebie i przestać się niszczyć

Wersja podstawowa

199 zł.
 • dostęp do wszystkich materiałów
 • grupa wsparcia na facebooku

DOŁĄCZ DO WĘDRUJĄCEGO KRĘGU

Na cotygodniową dawkę mocy wraz z prywatnymi listami, rozwojowymi wyzwaniami i leśnymi planerami.

Co najważniejsze, dołączysz do kobiet, które mówią dość pustce i głośne TAK życiu całym sercem, w zgodzie ze sobą.

Uuuu! Witaj w KRĘGU! Sprawdź skrzynkę, czekam tam na Ciebie!