0_405_main

Danie sobie prawa do bycia sobą w pełni to akceptacja naszej siły i naszych niedoskonałości. To zgoda na odwagę i lęk, złość i radości, łzy i śmiech. Kiedy otwierasz się na siebie, uwalniasz ogień, który tli się wewnątrz, zmusza nas do biegu, szepcze pragnienia serca do podążania własną drogą.

Kiedy ostatni raz zdjęłaś buty i poczułaś ziemię pod stopami? Kiedy ostatni raz rozłożyłaś ręce i pozwoliłaś, aby świeże powietrze wypełniło twe płuca? Kiedy ostatni raz czułaś całą sobą?

Emocjonalnie zniewoleni, obijamy się pomiędzy wstydem, a winą. Pieczołowicie pielęgnując w myślach krytyczne słowa i oczekiwania innych, TŁUMIMY WŁASNY GŁOS. Uciekając przed nim, zaprzeczające jego istnieniu, odgradzamy się od siebie, żyjemy cudzym życiem. Odmawiamy sobie prawa do doznań i uniesień, do potknięć i wrażliwości. 

Wiem, jak ciężko iść przez życie z sercem zamkniętym w klatce. Wiem też, ile odwagi i wysiłku potrzeba, by ją otworzyć. To nie poczucie, że jesteśmy zbyt słabe powstrzymuje nas przed działaniem, lecz obawa przed nieposkromionym ogniem, który rozpali nasze serce i zmusi do biegu! Możesz zaprzeczać, lecz wiem, że gdzieś tam w środku wciąż tli się twój wewnętrzny ogień. Pozwól, aby zapłonął w pełni. Niech parzy, niech rozgrzewa, niech przygotowuje cię do drogi.

Dzikość to ogień

…wewnętrzna moc

…pragnienia

…natura

…kobiecość

….niezależność

…wolność

…bycie sobą

Nie walcz z nią! To część ciebie, więc

niech Twoje serce rozpocznie taniec-

ku pragnieniom, ku wierze, ku odwadze, ku sobie.

DOŁĄCZ DO WĘDRUJĄCEGO KRĘGU

Na cotygodniową dawkę mocy wraz z prywatnymi listami, rozwojowymi wyzwaniami i leśnymi planerami.

Co najważniejsze, dołączysz do kobiet, które mówią dość pustce i głośne TAK życiu całym sercem, w zgodzie ze sobą.

Uuuu! Witaj w KRĘGU! Sprawdź skrzynkę, czekam tam na Ciebie!