Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when safe_mode is enabled or an open_basedir is set in /home/users/xiimj/public_html/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 947

Nigdy nie sądziłam, że wędrowanie stanie się częścią mnie samej. Nigdy nie sądziłam, że w ten właśnie sposób będę poznawać siebie i przybliżać się do tego, co we mnie. Wielokrotnie wędrówki stawały się moim ratunkiem i wybawieniem. Sposobem na odzyskiwanie siebie i wracaniem do równowagi, źródłem siły.

Długo zastanawiałam się, w jaki sposób mogę rozszerzyć moc wędrówek na innych. Na tych, którzy nie mają siły iść (w sensie dosłownym i metaforycznym) i narodził się we mnie pewien pomysł i chciałabym się z nim Tobą podzielić.

Wiem, jak ciężko ruszyć do przodu.  Wiem, jak bardzo problemy potrafią przycisnąć nas do ziemie. Niczym bagaż, który z każdą chwilą staje się coraz cięższy, aż nie dajemy rady go dalej nieść. Czujemy się samotni i bezradni, bez wyjścia. Zrobienie nawet najmniejszego kroku czasami staje się wyzwaniem ponad nasze siły.

Chciałabym ten „jeden krok” zrobić dla Ciebie (nie za Ciebie, ale dla Ciebie!).  Abyś pamiętała, że nie jesteś sama (Panowie, Was również zapraszam) i okazała sobie trochę życzliwości (a najlepiej w hurtowych ilościach).

Akcja „Kilometry mocy” skierowana jest do osób, którzy potrzebują wsparcia, aby przetrwać trudny czas i ruszyć dalej. Bez względu na to, z czym się zmagają. Może to będziesz Ty, albo kogoś, kogo znasz i komu chcesz przekazać taką formę wsparcia.

JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

Jeśli potrzebujesz poczuć, że nie jesteś sama albo znasz kogoś, kto takiego wsparcia potrzebuje, napisz do mnie korzystając z formularza poniżej. W kilku zdaniach napisz, dlaczego potrzebujesz (ktoś potrzebuje) wsparcia i przedstaw się (imię wystarczy).

Każdy kilometr przemierzony przeze mnie dedykowany jest konkretnej osobie. Z wędrówki będę nagrywać króciutki film z dedykacją i przesłaniem dla konkretnej osoby. Świadomość, że jest tam ktoś, kto właśnie wędruje dla mnie jest pokrzepiająca, tak mi się przynajmniej wydaje, dlatego stworzyłam tę akcję.

To mój sposób na zmienianie świata krok po kroku!

Wędruję dla Ciebie! Chcesz?

P.S. Jeśli podoba Ci się akcja, proszę puść ją w świat. Niech trafi do tych, którzy jej potrzebują. Z góry dzięki.

Wędrująca z wilkami, Magda

Pin It on Pinterest

Share This